D38999/26FH53HB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FH53HB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FH53HB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 882 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FH53HB
Tau Wae D38999/26FH53HB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 882 pcs Pepa Raraunga D38999/26FH53HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti H Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FH53HB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FH53HB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FH53HB
D38999/26FH53HB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: D38999/26FH53HB.pdf
RFQ
D38999/26FH53HB-LC
D38999/26FH53HB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1141 pcs
Tikiake: D38999/26FH53HB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FH53HD
D38999/26FH53HD
I roto i te taonga: 4347 pcs
Tikiake: D38999/26FH53HD.pdf
D38999/26FH53HA
D38999/26FH53HA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS