D38999/26FG41HC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FG41HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FG41HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FG41HC
Tau Wae D38999/26FG41HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1158 pcs Pepa Raraunga D38999/26FG41HC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FG41HC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FG41HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded