D38999/26FG39HC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FG39HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FG39HC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 990 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FG39HC
Tau Wae D38999/26FG39HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 990 pcs Pepa Raraunga D38999/26FG39HC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FG39HC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FG39HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FG39HD-LC
D38999/26FG39HD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
I roto i te taonga: 4531 pcs
Tikiake: D38999/26FG39HD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39HD
D38999/26FG39HD
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4982 pcs
Tikiake: D38999/26FG39HD.pdf
RFQ
D38999/26FG39HC
D38999/26FG39HC