D38999/26FG16PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FG16PC-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26FG16PC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FG16PC-LC
Tau Wae D38999/26FG16PC-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1227 pcs Pepa Raraunga D38999/26FG16PC-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti G Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FG16PC-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FG16PC-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.640" (41.66mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea C Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FG16PB-LC
D38999/26FG16PB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 2010 pcs
Tikiake: D38999/26FG16PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG16PC-LC
D38999/26FG16PC-LC
I roto i te taonga: 1998 pcs
Tikiake: D38999/26FG16PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG16PD-LC
D38999/26FG16PD-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Tikiake: D38999/26FG16PD-LC.pdf
D38999/26FG16PCL
D38999/26FG16PCL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 16POS STRGHT PINS
Tikiake:
D38999/26FG16PC
D38999/26FG16PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/26FG16PC.pdf
D38999/26FG16PBL
D38999/26FG16PBL
Tikiake:
D38999/26FG16PD
D38999/26FG16PD
Tikiake: D38999/26FG16PD.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FG16PD.pdf
Tikiake: D38999/26FG16PC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel