D38999/26FG11PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FG11PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FG11PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FG11PA
Tau Wae D38999/26FG11PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2024 pcs Pepa Raraunga D38999/26FG11PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FG11PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FG11PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FG11PA
D38999/26FG11PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1683 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FG11JN
D38999/26FG11JN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP