D38999/26FF32SB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FF32SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32SB
Tau Wae D38999/26FF32SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1690 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF32SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FF32SB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF32SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32SC
D38999/26FF32SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1989 pcs
Tikiake: D38999/26FF32SC.pdf
RFQ
D38999/26FF32SA-LC
D38999/26FF32SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2568 pcs
Tikiake: D38999/26FF32SA-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake:
D38999/26FF32SAL
D38999/26FF32SAL
Tikiake:
D38999/26FF32SB-LC
D38999/26FF32SB-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Tikiake: D38999/26FF32SB-LC.pdf
D38999/26FF32SB
D38999/26FF32SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
D38999/26FF32SB-LC
D38999/26FF32SB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
D38999/26FF32SB
D38999/26FF32SB
Tikiake: D38999/26FF32SB.pdf
D38999/26FF32SB-LC
D38999/26FF32SB-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Tikiake: D38999/26FF32SALC.pdf
Tikiake: D38999/26FF32SC.pdf
D38999/26FF32SBL
D38999/26FF32SBL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel