D38999/26FF32HD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32HD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FF32HD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32HD
Tau Wae D38999/26FF32HD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1512 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF32HD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FF32HD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF32HD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32HD
D38999/26FF32HD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4823 pcs
Tikiake: D38999/26FF32HD.pdf
RFQ
D38999/26FF32HC
D38999/26FF32HC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1714 pcs
Tikiake: D38999/26FF32HC.pdf
RFQ
D38999/26FF32HE
D38999/26FF32HE