D38999/26FF32BB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32BB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FF32BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32BB
Tau Wae D38999/26FF32BB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1370 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF32BB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti F Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FF32BB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF32BB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.520" (38.61mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32BC
D38999/26FF32BC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
I roto i te taonga: 2054 pcs
Tikiake: D38999/26FF32BC.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
I roto i te taonga: 1713 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FF32BA
D38999/26FF32BA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake: D38999/26FF32BA.pdf
D38999/26FF32BB
D38999/26FF32BB