D38999/26FF11PB-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF11PB-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26FF11PB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF11PB-LC
Tau Wae D38999/26FF11PB-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF11PB-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti F Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FF11PB-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF11PB-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.520" (38.61mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF11PB
D38999/26FF11PB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1815 pcs
Tikiake: D38999/26FF11PB.pdf
RFQ
D38999/26FF11PBL
D38999/26FF11PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2102 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FF11PC
D38999/26FF11PC
Tikiake: D38999/26FF11PC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/26FF11PC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake:
D38999/26FF11PB-LC
D38999/26FF11PB-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Tikiake: D38999/26FF11PB-LC.pdf
D38999/26FF11PB-CGMSA
D38999/26FF11PB-CGMSA
Tikiake: D38999/26FF11PB-CGMSA.pdf