D38999/26FF11HD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF11HD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FF11HD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF11HD
Tau Wae D38999/26FF11HD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1452 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF11HD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FF11HD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF11HD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF11HE-LC
D38999/26FF11HE-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 5976 pcs
Tikiake: D38999/26FF11HE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF11HD-LC
D38999/26FF11HD-LC
I roto i te taonga: 5369 pcs
Tikiake: D38999/26FF11HD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF11HN
D38999/26FF11HN
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FF11HN.pdf
D38999/26FF11HD
D38999/26FF11HD
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP