D38999/26FE26SN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FE26SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FE26SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FE26SN
Tau Wae D38999/26FE26SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2450 pcs Pepa Raraunga D38999/26FE26SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FE26SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FE26SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FE26SN-CGMSS3
D38999/26FE26SN-CGMSS3
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 773 pcs
Tikiake: D38999/26FE26SN-CGMSS3.pdf
RFQ
D38999/26FE26SN-LC
D38999/26FE26SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 2618 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FE26SE-LC
D38999/26FE26SE-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
I roto i te taonga: 1929 pcs
Tikiake: D38999/26FE26SE-LC.pdf
Tikiake:
D38999/26FE26SN
D38999/26FE26SN
Tikiake: D38999/26FE26SN.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
D38999/26FE26SN
D38999/26FE26SN
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: D38999/26FE26SN.pdf
D38999/26FE26SE
D38999/26FE26SE
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26FE26SN-CGPFA
D38999/26FE26SN-CGPFA
I roto i te taonga: 965 pcs
Tikiake: D38999/26FE26SN-CGPFA.pdf
D38999/26FE26SN-LC
D38999/26FE26SN-LC
Tikiake: D38999/26FE26SN-LC.pdf
D38999/26FE26SN-CGCA23
D38999/26FE26SN-CGCA23
Tikiake: D38999/26FE26SN-CGCA23.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel