D38999/26FE26PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FE26PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FE26PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FE26PE
Tau Wae D38999/26FE26PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1495 pcs Pepa Raraunga D38999/26FE26PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FE26PE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FE26PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FE26PE-LC
D38999/26FE26PE-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 4310 pcs
Tikiake: D38999/26FE26PE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PD
D38999/26FE26PD
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1358 pcs
Tikiake: D38999/26FE26PD.pdf
RFQ
D38999/26FE26PE-LC
D38999/26FE26PE-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
D38999/26FE26PD-LC
D38999/26FE26PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE