D38999/26FE26PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FE26PC-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26FE26PC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FE26PC-LC
Tau Wae D38999/26FE26PC-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1879 pcs Pepa Raraunga D38999/26FE26PC-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti E Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FE26PC-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FE26PC-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.410" (35.81mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea C Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FE26PC
D38999/26FE26PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2266 pcs
Tikiake: D38999/26FE26PC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PD-LC
D38999/26FE26PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 4320 pcs
Tikiake: D38999/26FE26PD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PD
D38999/26FE26PD
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FE26PD.pdf
D38999/26FE26PC-LC
D38999/26FE26PC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations