D38999/26FE26HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FE26HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FE26HA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FE26HA
Tau Wae D38999/26FE26HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2025 pcs Pepa Raraunga D38999/26FE26HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FE26HA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FE26HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded