D38999/26FD15SA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD15SA-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FD15SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD15SA-LC
Tau Wae D38999/26FD15SA-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3040 pcs Pepa Raraunga D38999/26FD15SA-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (1), 20 (14) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti D Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FD15SA-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FD15SA-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.280" (32.51mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD15SA
D38999/26FD15SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1833 pcs
Tikiake: D38999/26FD15SA.pdf
RFQ
D38999/26FD15SB-LC
D38999/26FD15SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
I roto i te taonga: 3063 pcs
Tikiake: D38999/26FD15SB-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
D38999/26FD15PNL
D38999/26FD15PNL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/26FD15SA.pdf
D38999/26FD15SB
D38999/26FD15SB
Tikiake: D38999/26FD15SB.pdf
D38999/26FD15S
D38999/26FD15S
Tikiake: D38999/26FD15S.pdf
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26FD15SA-LC
D38999/26FD15SA-LC
Tikiake: D38999/26FD15SA-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Tikiake: D38999/26FD15SB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel