D38999/26FD15HN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FD15HN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FD15HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FD15HN
Tau Wae D38999/26FD15HN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2164 pcs Pepa Raraunga D38999/26FD15HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FD15HN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FD15HN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FD15HE-LC
D38999/26FD15HE-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
I roto i te taonga: 2118 pcs
Tikiake: D38999/26FD15HE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FD15JB
D38999/26FD15JB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1833 pcs
Tikiake: D38999/26FD15JB.pdf
RFQ
D38999/26FD15HN
D38999/26FD15HN
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP