D38999/24WJ43SC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WJ43SC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WJ43SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WJ43SC
Tau Wae D38999/24WJ43SC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1257 pcs Pepa Raraunga D38999/24WJ43SC.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WJ43SC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WJ43SC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WJ43SB
D38999/24WJ43SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1010 pcs
Tikiake: D38999/24WJ43SB.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1042 pcs
Tikiake: D38999/24WJ43SB.pdf
RFQ
D38999/24WJ43SD
D38999/24WJ43SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24WJ43SC
D38999/24WJ43SC
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake:
Tikiake: D38999/24WJ43SD.pdf
D38999/24WJ43SC-LC
D38999/24WJ43SC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT