D38999/24WJ43PC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WJ43PC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WJ43PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WJ43PC
Tau Wae D38999/24WJ43PC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1509 pcs Pepa Raraunga D38999/24WJ43PC.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924WJ43PC
DD38999/24WJ43PC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WJ43PC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WJ43PC
D38999/24WJ43PC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 1294 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WJ43PB
D38999/24WJ43PB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1678 pcs
Tikiake: D38999/24WJ43PB.pdf
RFQ
D38999/24WJ43PC
D38999/24WJ43PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WJ43PC.pdf
D38999/24WJ43PC-LC
D38999/24WJ43PC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN