D38999/24WJ29HC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WJ29HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WJ29HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WJ29HC
Tau Wae D38999/24WJ29HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1693 pcs Pepa Raraunga D38999/24WJ29HC.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WJ29HC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WJ29HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded