D38999/24WH55PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH55PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WH55PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH55PE
Tau Wae D38999/24WH55PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1171 pcs Pepa Raraunga D38999/24WH55PE.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WH55PE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WH55PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded