D38999/24WH53PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH53PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WH53PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH53PE
Tau Wae D38999/24WH53PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1140 pcs Pepa Raraunga D38999/24WH53PE.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924WH53PE
DD38999/24WH53PE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WH53PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WH53PD
D38999/24WH53PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 1496 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WH53PN
D38999/24WH53PN
I roto i te taonga: 1513 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WH53PE
D38999/24WH53PE
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP