D38999/24WH21SE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH21SE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WH21SE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 884 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH21SE
Tau Wae D38999/24WH21SE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 884 pcs Pepa Raraunga D38999/24WH21SE.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924WH21SE
DD38999/24WH21SE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WH21SE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded