D38999/24WH21SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH21SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WH21SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH21SB
Tau Wae D38999/24WH21SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga D38999/24WH21SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti H Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WH21SB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WH21SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WH21SB
D38999/24WH21SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 777 pcs
Tikiake: D38999/24WH21SB.pdf
RFQ
D38999/24WH21SB
D38999/24WH21SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP