D38999/24WH21AB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WH21AB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/24WH21AB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WH21AB
Tau Wae D38999/24WH21AB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1449 pcs Pepa Raraunga D38999/24WH21AB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti H Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa D3899924WH21AB
DD38999/24WH21AB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WH21AB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN