D38999/24WG41JD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WG41JD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WG41JD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 831 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WG41JD
Tau Wae D38999/24WG41JD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 831 pcs Pepa Raraunga D38999/24WG41JD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WG41JD
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WG41JD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WG41JB
D38999/24WG41JB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1096 pcs
Tikiake: D38999/24WG41JB.pdf
RFQ
D38999/24WG41JD
D38999/24WG41JD