D38999/24WF32HB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WF32HB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WF32HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WF32HB
Tau Wae D38999/24WF32HB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1290 pcs Pepa Raraunga D38999/24WF32HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WF32HB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WF32HB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded