D38999/24WF11HA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WF11HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WF11HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WF11HA
Tau Wae D38999/24WF11HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1351 pcs Pepa Raraunga D38999/24WF11HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WF11HA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WF11HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WF11BN
D38999/24WF11BN
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT
I roto i te taonga: 1741 pcs
Tikiake: D38999/24WF11BN.pdf
RFQ
D38999/24WF11HB
D38999/24WF11HB
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1387 pcs
Tikiake: D38999/24WF11HB.pdf
RFQ
D38999/24WF11HA
D38999/24WF11HA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP