D38999/24WE26PD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WE26PD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WE26PD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WE26PD
Tau Wae D38999/24WE26PD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1170 pcs Pepa Raraunga D38999/24WE26PD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924WE26PD
DD38999/24WE26PD
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WE26PD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WE26PE
D38999/24WE26PE
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 678 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WE26PC
D38999/24WE26PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1734 pcs
Tikiake: D38999/24WE26PC.pdf
RFQ
D38999/24WE26PD
D38999/24WE26PD
I roto i te taonga: 1560 pcs
Tikiake: D38999/24WE26PD.pdf
D38999/24WE26PD-LC
D38999/24WE26PD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT