D38999/24WD19SN-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD19SN-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WD19SN-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD19SN-LC
Tau Wae D38999/24WD19SN-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2921 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD19SN-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti D Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DD38999/24WD19SN-LC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WD19SN-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea N (Normal) Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD19SN
D38999/24WD19SN
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 2371 pcs
Tikiake: D38999/24WD19SN.pdf
RFQ
D38999/24WD19SE-LC
D38999/24WD19SE-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
I roto i te taonga: 1965 pcs
Tikiake: D38999/24WD19SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24WD19SN-LC
D38999/24WD19SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Tikiake:
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WD19SN.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT
D38999/24WD35AA
D38999/24WD35AA
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24WD19SNL
D38999/24WD19SNL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS PIN
Tikiake: D38999/24WD35AA.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
Tikiake: D38999/24WD35AA.pdf
D38999/24WD19SNLC
D38999/24WD19SNLC
Tikiake: D38999/24WD19SNLC.pdf
D38999/24WD19SN-USB3
D38999/24WD19SN-USB3
Tikiake: D38999/24WD19SN-USB3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel