D38999/24WD18HN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD18HN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WD18HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD18HN
Tau Wae D38999/24WD18HN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2334 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD18HN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WD18HN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WD18HN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD18HC
D38999/24WD18HC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP