D38999/24WD15PN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD15PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24WD15PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD15PN
Tau Wae D38999/24WD15PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2423 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD15PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WD15PN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WD15PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD15SA
D38999/24WD15SA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 2164 pcs
Tikiake: D38999/24WD15SA.pdf
RFQ
D38999/24WD15PNL
D38999/24WD15PNL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 2367 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WD15PE
D38999/24WD15PE
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: D38999/24WD15PE.pdf
D38999/24WD15PN
D38999/24WD15PN
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WD15PN.pdf
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24WD15PN
D38999/24WD15PN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: D38999/24WD15PN.pdf
D38999/24WD15PE-LC
D38999/24WD15PE-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Tikiake: D38999/24WD15PE-LC.pdf
D38999/24WD15PN-LC
D38999/24WD15PN-LC
Tikiake: D38999/24WD15PN-LC.pdf
D38999/24WD15PN-LC
D38999/24WD15PN-LC
D38999/24WD15PN-LC
D38999/24WD15PN-LC
D38999/24WD15PD
D38999/24WD15PD
Tikiake: D38999/24WD15PD.pdf
D38999/24WD15PN
D38999/24WD15PN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake: D38999/24WD15PN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel