D38999/24WD15JN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD15JN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24WD15JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD15JN
Tau Wae D38999/24WD15JN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2115 pcs Pepa Raraunga D38999/24WD15JN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24WD15JN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24WD15JN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded