D38999/24FJ61PB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ61PB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ61PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ61PB
Tau Wae D38999/24FJ61PB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ61PB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924FJ61PB
DD38999/24FJ61PB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ61PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ61PC
D38999/24FJ61PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP