D38999/24FJ61HA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ61HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ61HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ61HA
Tau Wae D38999/24FJ61HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1188 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ61HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ61HA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ61HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded