D38999/24FJ61AE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ61AE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/24FJ61AE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ61AE
Tau Wae D38999/24FJ61AE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1234 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ61AE.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/24FJ61AE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ61AE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea E Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ61AN
D38999/24FJ61AN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 1773 pcs
Tikiake: D38999/24FJ61AN.pdf
RFQ
D38999/24FJ61AC
D38999/24FJ61AC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
I roto i te taonga: 1363 pcs
Tikiake: D38999/24FJ61AC.pdf
RFQ