D38999/24FJ61AB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ61AB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/24FJ61AB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ61AB
Tau Wae D38999/24FJ61AB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1607 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ61AB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/24FJ61AB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ61AB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ4SNL
D38999/24FJ4SNL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT
I roto i te taonga: 1868 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ61AC
D38999/24FJ61AC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 5047 pcs
Tikiake: D38999/24FJ61AC.pdf
RFQ
D38999/24FJ61AB
D38999/24FJ61AB
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FJ4SNLC
D38999/24FJ4SNLC
Tikiake: D38999/24FJ4SNLC.pdf
D38999/24FJ61AB
D38999/24FJ61AB