D38999/24FJ43SC-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ43SC-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ43SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ43SC-LC
Tau Wae D38999/24FJ43SC-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1376 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ43SC-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (20), 20 (23) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/24FJ43SC-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ43SC-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea C Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ43SC
D38999/24FJ43SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP