D38999/24FJ43SA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ43SA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ43SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 919 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ43SA
Tau Wae D38999/24FJ43SA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 919 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ43SA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ43SA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ43SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ43PNL
D38999/24FJ43PNL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
I roto i te taonga: 1547 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ43PN-LC
D38999/24FJ43PN-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
I roto i te taonga: 2238 pcs
Tikiake: D38999/24FJ43PN-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
D38999/24FJ43SB
D38999/24FJ43SB
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FJ43SA
D38999/24FJ43SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 893 pcs
D38999/24FJ43SA
D38999/24FJ43SA
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: D38999/24FJ43SA.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Tikiake: D38999/24FJ43SB.pdf
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Tikiake: D38999/24FJ43SA-LC.pdf
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
D38999/24FJ43SAL
D38999/24FJ43SAL
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel