D38999/24FJ43PB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ43PB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ43PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ43PB
Tau Wae D38999/24FJ43PB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1186 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ43PB.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924FJ43PB
DD38999/24FJ43PB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ43PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ43PAL
D38999/24FJ43PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
I roto i te taonga: 1693 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ43PB
D38999/24FJ43PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1110 pcs
Tikiake: D38999/24FJ43PB.pdf
RFQ
D38999/24FJ43PA-LC
D38999/24FJ43PA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Tikiake: D38999/24FJ43PA-LC.pdf
Tikiake:
D38999/24FJ43PB-LC
D38999/24FJ43PB-LC
Tikiake: D38999/24FJ43PB-LC.pdf
D38999/24FJ43PC
D38999/24FJ43PC
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
D38999/24FJ43PB-LC
D38999/24FJ43PB-LC