D38999/24FJ29SB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ29SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ29SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ29SB
Tau Wae D38999/24FJ29SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ29SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ29SB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ29SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ29SC
D38999/24FJ29SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1136 pcs
Tikiake: D38999/24FJ29SC.pdf
RFQ
D38999/24FJ29SB-LC
D38999/24FJ29SB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
I roto i te taonga: 1812 pcs
Tikiake: D38999/24FJ29SB-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ29SA-LC
D38999/24FJ29SA-LC
Tikiake: D38999/24FJ29SA-LC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
D38999/24FJ29SB-LC
D38999/24FJ29SB-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Tikiake:
D38999/24FJ29SA
D38999/24FJ29SA
D38999/24FJ29SB
D38999/24FJ29SB
I roto i te taonga: 994 pcs
Tikiake: D38999/24FJ29SB.pdf
D38999/24FJ29SAL
D38999/24FJ29SAL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 29POS JAM NUT SCKT
D38999/24FJ29SB
D38999/24FJ29SB
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 904 pcs
Tikiake: D38999/24FJ29SC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel