D38999/24FJ29PA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ29PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ29PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ29PA
Tau Wae D38999/24FJ29PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1542 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ29PA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ29PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ29PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ29PA
D38999/24FJ29PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS