D38999/24FJ24PB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ24PB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ24PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ24PB
Tau Wae D38999/24FJ24PB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1162 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ24PB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ24PB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ24PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ24PAL
D38999/24FJ24PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ24PD
D38999/24FJ24PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4978 pcs
Tikiake: D38999/24FJ24PD.pdf
RFQ
D38999/24FJ24PB-LC
D38999/24FJ24PB-LC
Tikiake: D38999/24FJ24PB-LC.pdf
D38999/24FJ24PB
D38999/24FJ24PB
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FJ24PB
D38999/24FJ24PB
Tikiake: D38999/24FJ24PB.pdf
D38999/24FJ24PB-LC
D38999/24FJ24PB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24PA-LC