D38999/24FJ24PA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ24PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FJ24PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ24PA
Tau Wae D38999/24FJ24PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1223 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ24PA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ24PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ24PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ24PA
D38999/24FJ24PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake: D38999/24FJ24PA.pdf
RFQ
D38999/24FJ24PAL
D38999/24FJ24PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24PA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
I roto i te taonga: 1531 pcs
Tikiake: D38999/24FJ24PA-LC.pdf
D38999/24FJ24JN-LC
D38999/24FJ24JN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Tikiake: D38999/24FJ24JN-LC.pdf
D38999/24FJ24JB-LC
D38999/24FJ24JB-LC
I roto i te taonga: 957 pcs
Tikiake: D38999/24FJ24JB-LC.pdf
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24JC-LC
D38999/24FJ24JC-LC
Tikiake: D38999/24FJ24JC-LC.pdf
D38999/24FJ24PB
D38999/24FJ24PB
Tikiake: D38999/24FJ24PB.pdf
D38999/24FJ24PA
D38999/24FJ24PA
Tikiake:
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24PA-LC
D38999/24FJ24JD-LC
D38999/24FJ24JD-LC
Tikiake: D38999/24FJ24JD-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel