D38999/24FJ19SA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FJ19SA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FJ19SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FJ19SA
Tau Wae D38999/24FJ19SA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1028 pcs Pepa Raraunga D38999/24FJ19SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FJ19SA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FJ19SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FJ19SB
D38999/24FJ19SB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1177 pcs
Tikiake: D38999/24FJ19SB.pdf
RFQ
D38999/24FJ19SA
D38999/24FJ19SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 682 pcs
Tikiake: D38999/24FJ19SA.pdf
RFQ
D38999/24FJ19SA
D38999/24FJ19SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT
I roto i te taonga: 1292 pcs
Tikiake:
D38999/24FJ19PNL
D38999/24FJ19PNL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Tikiake:
D38999/24FJ19SAL
D38999/24FJ19SAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
D38999/24FJ19SA-LC
D38999/24FJ19SA-LC