D38999/24FH53SN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FH53SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FH53SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FH53SN
Tau Wae D38999/24FH53SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1185 pcs Pepa Raraunga D38999/24FH53SN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FH53SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FH53SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FH53SE
D38999/24FH53SE
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 1530 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FH53SN
D38999/24FH53SN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP