D38999/24FH53SB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FH53SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FH53SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 982 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FH53SB
Tau Wae D38999/24FH53SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 982 pcs Pepa Raraunga D38999/24FH53SB.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FH53SB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FH53SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FH53SA-LC
D38999/24FH53SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
I roto i te taonga: 1552 pcs
Tikiake: D38999/24FH53SA-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 5510 pcs
RFQ
D38999/24FH53SC
D38999/24FH53SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FH53SB-LC
D38999/24FH53SB-LC
Tikiake: D38999/24FH53SB-LC.pdf
D38999/24FH53SB
D38999/24FH53SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 821 pcs
Tikiake: D38999/24FH53SB.pdf
D38999/24FH53SA
D38999/24FH53SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SCKT
Tikiake: D38999/24FH53SA.pdf
Tikiake:
Tikiake: D38999/24FH53SC.pdf
D38999/24FH53SB
D38999/24FH53SB
Tikiake: D38999/24FH53SB.pdf
D38999/24FH53SAL
D38999/24FH53SAL
D38999/24FH53SB-LC
D38999/24FH53SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Tikiake: D38999/24FH53SA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel