D38999/24FH53JD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FH53JD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FH53JD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 988 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FH53JD
Tau Wae D38999/24FH53JD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 988 pcs Pepa Raraunga D38999/24FH53JD.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FH53JD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FH53JD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FH53JE
D38999/24FH53JE
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 947 pcs
Tikiake: D38999/24FH53JE.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4155 pcs
Tikiake: D38999/24FH53JE.pdf
RFQ
D38999/24FH53JB-LC
D38999/24FH53JB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 1095 pcs
Tikiake: D38999/24FH53JB-LC.pdf
D38999/24FH53JD-LC
D38999/24FH53JD-LC
Tikiake: D38999/24FH53JD-LC.pdf
D38999/24FH53JC-LC
D38999/24FH53JC-LC
Tikiake: D38999/24FH53JC-LC.pdf
D38999/24FH53JN
D38999/24FH53JN