D38999/24FG41PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG41PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FG41PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG41PE
Tau Wae D38999/24FG41PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1090 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG41PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG41PE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG41PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FG41PN
D38999/24FG41PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1175 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FG41PD
D38999/24FG41PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 5063 pcs
Tikiake: D38999/24FG41PD.pdf
RFQ
D38999/24FG41PE
D38999/24FG41PE