D38999/24FG39PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG39PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FG39PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG39PE
Tau Wae D38999/24FG39PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1314 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG39PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG39PE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG39PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FG39PD
D38999/24FG39PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
I roto i te taonga: 1681 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
I roto i te taonga: 1662 pcs
Tikiake: D38999/24FG39PE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG39PN
D38999/24FG39PN
Whakaahuatanga: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Tikiake:
Tikiake: D38999/24FG39PD.pdf
Tikiake: D38999/24FG39PN.pdf
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
D38999/24FG39PE
D38999/24FG39PE
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP