D38999/24FG39HD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG39HD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FG39HD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG39HD
Tau Wae D38999/24FG39HD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1231 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG39HD.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG39HD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG39HD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FG39HD
D38999/24FG39HD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5318 pcs
Tikiake: D38999/24FG39HD.pdf
RFQ
D38999/24FG39HD-LC
D38999/24FG39HD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT